Sledovat film Ostwind - Zusammen sind wir frei online

Přehrajte si film Ostwind - Zusammen sind wir frei online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online rodinný Ostwind - Zusammen sind wir frei na !
  Sledovat Ostwind - Zusammen sind wir frei online
Žánr:
rodinný
Režie:
Katja von Garnier
Hrají a postavy:
Detlev Buck (doktor Anders), Cornelia Froboessová (babička od Miky), Hanna Höppner (Mika), Nina Kronjägerová (matka od Miky), Marvin Linke (Sam), Frank Michael Pretzel
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky. Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a nedokáže z ní spustit oči, objeví i jiného velice zajímavého tvora. Je to Vichr, divoký a svéhlavý hřebec, s kterým nic nepořídí ani taková talentovaná krasojezdkyně, jako je Michelle, nebo babička. Kůň se prostě nedá zkrotit. Mika se rozhodne, že přesto zkusí štěstí a v noci se vkrade do Vichrovy stáje. Tak začne neobvyklé přátelství dívky a koně. Mika zjistí, že se s každým koněm dokáže dorozumět. Povede se jí díky této nově poznané schopnosti Vichra zkrotit?
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski