Sledovat film Ostrovní zprávy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ostrovní zprávy
  Trailer k filmu Ostrovní zprávy   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný, Romantický
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Kevin Spacey (Quoyle), Julianne Mooreová (Wavey Prowseová), Judi Denchová (Agnis Hammová), Cate Blanchettová (Petal), Pete Postlethwaite (Tert Card), Scott Glenn (Jack Buggit)
Scénář:
Robert Nelson Jacobs
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Kevin Spacey a Julianne Mooreová v milostném dramatu muže, který dokázal změnit svůj osud.

Newyorský novinář Quoyle se vydává po smrti své ženy na cestu k poznání sebe sama - na pozvání své tety odjíždí i s dcerou do domu svých rodičů. Stává se důležitou osobou rybářské vesnice a redaktorem místních novin. Zároveň potkává i zvláštní a půvabnou Wavey. Drsná krása severské přírody, magické místo krajiny předků a zaujetí pro nové zaměstnání smetává Quoyleovy vzpomínky na špatné věci v minulosti, dává mu sílu se s nimi vyrovnat i naději a budoucnost.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko