Film Ostrovní zprávy

Sledovat film
Ostrovní zprávy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kevin Spacey a Julianne Mooreová v milostném dramatu muže, který dokázal změnit svůj osud.
Newyorský novinář Quoyle se vydává po smrti své ženy na cestu k poznání sebe sama - na pozvání své tety odjíždí i s dcerou do domu svých rodičů. Stává se důležitou osobou rybářské vesnice a redaktorem místních novin. Zároveň potkává i zvláštní a půvabnou Wavey. Drsná krása severské přírody, magické místo krajiny předků a zaujetí pro nové zaměstnání smetává Quoyleovy vzpomínky na špatné věci v minulosti, dává mu sílu se s nimi vyrovnat i naději a budoucnost.

Žánr: Drama, Rodinný, Romantický
Režie: Lasse Hallström
Hrají a postavy: Kevin Spacey (Quoyle), Julianne Mooreová (Wavey Prowseová), Judi Denchová (Agnis Hammová), Cate Blanchettová (Petal), Pete Postlethwaite (Tert Card), Scott Glenn (Jack Buggit)
Scénář: Robert Nelson Jacobs
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko