Sledovat film Ostatnia akcja online

Přehrajte si film Ostatnia akcja HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, krimi Ostatnia akcja na TVP2!
  Trailer k filmu Ostatnia akcja   Sledovat Ostatnia akcja online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, krimi
Režie:
Michal Rogalski
Hrají a postavy:
Krzysztof Boczkowski (číšník), Stefan Burczyk (Szare Szeregi), Janusz Chabior (Matulak), Kinga Ciesielska, Pawel Domagala (Ferdek), Artur Dziurman (Comendant)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Oko za oko - zub za zub! Tak zní heslo Poslední akce, komedie z dílny Juliusze Machulského, známého tvůrce skvělé Sexmise.

Když vám syna zmlátí gangsteři a nemáte nikde zastání, co uděláte? Využijte pomoci vlastního dědečka, válečného veterána, a partičky jeho kumpánů! To on naplánoval tu geniální akci, při níž měl být oklamán mafián Szaro, vykopány ukryté zbraně a do pasti nastraženo skvostné Fabergého vejce plné zlata a drahých kamenů. Jenže všechno nakonec dopadne trochu jinak a tahle pomstychtivá partyzánština ve stylu Dannyho parťáků nabere rychlejší obrátky než si odvážní senioři mysleli.
Hodnocení:
50 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski