Film Osm statečných

Sledovat film
Osm statečných
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeden za všechny - všichni za jednoho.
Prudká sněhová bouře a nouzový stav donutí členy vědecké expedice společně s osmi tažnými psy opustit Antarktidu. Aby přečkali nejkrutější zimu na zemi, musí profesionální průvodce Jerry nakonec zanechat své milované čtyřnohé přátele v ledové divočině s příslibem, že se pro ně co nejdříve vrátí. Akční dobrodružství o cestě psů a člověka vedoucí ke shledání vydělalo loni v amerických kinech 81 milionů dolarů, což znamenalo 27.místo v žebříčku výnosů. Osm statečných tím předstihlo mimo jiné i filmový hit Eragon. Příběh Jerryho a psí smečky byl natočen podle skutečné události a poskytuje kromě napínavé podívané i poselství o věrnosti, odvaze a vzájemné důvěře.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Rodinný, Romantický
Režie: Frank Marshall
Hrají a postavy: Paul Walker (Jerry Shepard), Bruce Greenwood (Davis McClaren), Moon Bloodgoodová (Katie), Wendy Crewsonová (Eve McClarenová), Gerard Plunkett (doktor Andy Harrison), August Schellenberg (Mindo)
Scénář: David DiGilio, Toshirô Ishido, Koreyoshi Kurahara, Tatsuo Nogami, Kan Saji
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko