Sledovat film Opojení mocí online

Přehrajte si film Opojení mocí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, thriller Opojení mocí na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Opojení mocí   Sledovat Opojení mocí online
Žánr:
drama, komedie, thriller
Režie:
Claude Chabrol
Hrají a postavy:
Isabelle Huppertová (Jeanne Charmant-Killman), François Berléand (Michel Humeau), Patrick Bruel (Jacques Sibaud), Marilyne Cantová (Erika), Robin Renucci (Philippe Charmant-Killman), Thomas Chabrol (Félix)
Země:
Německo, Francie
Rok výroby:
2006
Popis:
Soudkyni Jeanne Charmant byl přidělen nesmírně komplikovaný případ, v němž jde mimo jiné o zpronevěru veřejných peněz. Jeanne vede vyšetřování proti špičkám průmyslového podniku, a čím více proniká do celé kauzy, tím více si uvědomuje, jakou mocí vlastně disponuje. A také ji dokáže využít. Současně se ale ze stejného důvodu hroutí její osobní život. Leží před ní několik otázek. Kdy narazí na někoho, kdo vládne větší mocí než ona? Jak dlouho může člověk s přístupem k takové moci zůstat nepoznamenán? Film odkazuje na skutečný finanční a politický skandál ve francouzském koncernu Elf Aquitaine, přestože úvodní titulek filmu upozorňuje, že shoda osob je čistě náhodná.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski