Sledovat film Operace Delta Force II online

Přehrajte si film Operace Delta Force II HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, thriller, akční Operace Delta Force II na Filmbox!
  Trailer k filmu Operace Delta Force II   Sledovat Operace Delta Force II online
Žánr:
akďż˝nďż˝, thriller, akční
Režie:
Yossi Wein
Hrají a postavy:
Michael McGrady (kapitán Skip Lang), John Simon Jones (Vickers), Robert Patteri (McKinney), Todd Jensen (Lombardi), Spencer Rochfort (Hutch), Gavin Hood (Sparks)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Zaoceánskou loď s 3000 pasažéry na palubě přepadnou teroristé. Netuší, že kapitánem lodě je otec velitele speciálního protiteroristického oddílu Delta Force.

V Beringově moři se teroristická skupina vedená nelítostným Lukashem zmocní plně vyzbrojené atomové ponorky Kursk. Lukash požaduje 25 miliard dolarů výkupného, jinak vypustí jaderné rakety na západní pobřeží Spojených států a na ruská města. Pentagon povolá do akce speciální komando Delta Force pod vedením toho nejlepšího kapitána Skipa Langa. Skip je jako pokaždé odhodlán udělat cokoli, aby úkol splnil, tentokrát je však pro něj velmi osobní záležitostí. Je totiž synem admirála Langa, který je držen na Kursku jako rukojmí. Skip se vrhá do riskantní akce, aby zachránil svého otce a zlikvidoval nelítostného teroristu jednou pro vždy.
Hodnocení:
41 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski