Sledovat film
Oni
online

Film Oni
  Trailer  k filmu Oni
Přehrajte si film Oni HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 313 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Zamkněte dveře. Myslete si, že jste v bezpečí.
O tom, co se 11. února 2005 událo v chatě rodiny Hoytových, stále nemáme tak docela jasno. Pro Kristen McKay a Jamese Hoyta mělo jít o slavnostní večer stranou od ostatních v opuštěném domě, patřícím jeho rodičům. Ale poté, co odejdou z oslavy kamarádovy svatby a vrátí se do ní, nic šťastnému páru nevychází. A k tomu se ve čtyři hodiny ráno ozve klepání na dveře a za nimi zvláštní hlas. Tyler a Speedman spojili své síly s debutujícím scenáristou a režisérem Bryanem Bertinem, aby ve snímku Oni prozkoumali naše nejniternější obavy z toho, co by se stalo, kdyby na náš domov zaútočili maskovaní cizinci. Tento střet nutí Kristen a Jamese v zájmu přežití zajít daleko za hranice toho, čeho si mysleli, že jsou schopni.

Originální název:

The Strangers

Režie: Bryan Bertino
Hrají a postavy: Alex Fisher (Mormon Boy #1), Sterling Beaumon ((hlas)), Peter Clayton-Luce (Mormon), Scott Speedman (James), Liv Tylerová (Kristen), Gemma Wardová (maskovaná cizí žena)
Scénář: Bryan Bertino
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 12.12.2023 01:25
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina