Film Olsnův gang uklízí

Sledovat film
Olsnův gang uklízí
online

Přehrajte si film Olsnův gang uklízí online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1318 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Olsenově bandě byl svěřen úkol přímo od předsedy vlády - mají ukrást brk Hanse Christiana Andersena z Dánského muzea. Jenže předsedův poradce, starý nepřítel Olsenovy bandy, chystá léčku - brk má být ve skutečnosti součástí nekalého obchodu s Čínou. Najednou se tak ocitá v ohrožení 30 milionů korun, Egonova čest i národní poklad a Olsenova banda vymyslí blbovzdorný záchranný plán, který zahrnuje zubařskou vrtačku, sklenici medu, láhev švestkového bio džusu i hromadu mrtvých krys.

Žánr: Animovaný, Komedie, Krimi
Režie: Jorgen Lerdam
Hrají a postavy: Martin Buch (Egon Olsen (hlas)), Nicolaj Kopernikus (Benny Frandsen (hlas)), Esben Pretzmann (Kjeld Jensen (hlas)), Annette Heick (Yvonne Jensen (hlas)), Albert S. Lund (Jensen (hlas)), Jonas Schmidt (Betjent Holm (hlas))
Scénář: Henning Bahs, Erik Balling, Nikolaj Peyk
Země: Dánsko
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 45 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko