Sledovat film Olsnův gang uklízí online

Přehrajte si film Olsnův gang uklízí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovanďż˝, komedie, krimi, animovaný Olsnův gang uklízí na Filmbox Plus!
  Sledovat Olsnův gang uklízí online
Žánr:
animovanďż˝, komedie, krimi, animovaný
Režie:
Jorgen Lerdam
Hrají a postavy:
Martin Buch (Egon Olsen (hlas)), Nicolaj Kopernikus (Benny Frandsen (hlas)), Esben Pretzmann (Kjeld Jensen (hlas)), Annette Heick (Yvonne Jensen (hlas)), Albert S. Lund (Jensen (hlas)), Jonas Schmidt (Betjent Holm (hlas))
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Olsenově bandě byl svěřen úkol přímo od předsedy vlády - mají ukrást brk Hanse Christiana Andersena z Dánského muzea. Jenže předsedův poradce, starý nepřítel Olsenovy bandy, chystá léčku - brk má být ve skutečnosti součástí nekalého obchodu s Čínou. Najednou se tak ocitá v ohrožení 30 milionů korun, Egonova čest i národní poklad a Olsenova banda vymyslí blbovzdorný záchranný plán, který zahrnuje zubařskou vrtačku, sklenici medu, láhev švestkového bio džusu i hromadu mrtvých krys.
Hodnocení:
46 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski