Sledovat film Olověná vesta online

Přehrajte si film Olověná vesta online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1142 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, válečný Olověná vesta na !
  Trailer k filmu Olověná vesta   Sledovat Olověná vesta online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Stanley Kubrick
Hrají a postavy:
Matthew Modine (Pvt. J.T. 'Joker' Davis), Adam Baldwin (zvířecí matka), Vincent D'Onofrio (Pvt. Leonard 'Gomer Pyle' Lawrence), R. Lee Ermey (Gny. Sgt. Hartman), Dorian Harewood (Eightball), Kevyn Major Howard (Rafterman)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Kubrickova brilantní sága o vietnamské válce a dehumanizujícím procesu, který mění lidi na cvičené zabijáky.

Full Metal Jacket" označuje mimo jiné typ speciálního náboje s celokovovým pláštěm. Kubrickovo mistrovské válečné drama je adaptací románu Gustava Hasforda. První část filmu líčí nelidský výcvikový program nováčků u americké pěchoty v Jižní Karolíně (zfanatizovaného velitele hraje skutečný vojenský instruktor). Ve druhé části se vyprávění přesouvá do vietnamské "apokalypsy" (vietnamské exteriéry se ovšem natáčely v okolí vysloužilé plynárny u Londýna... S ocelově chladným odstupem natočený snímek se opět věnuje černohumorně ironickému líčení života, degradovaného na monstrózně zmechanizované rituály.
Hodnocení:
83 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski