Sledovat film Okruh online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Okruh
  Trailer k filmu Okruh   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama
Režie:
Peter Werner
Hrají a postavy:
Michelle Trachtenbergová (Kylie Shines), Drew Fuller (Kid Walker), Paul Rae (Robin Cates), Bill Campbell, Tommy Lioutas (Jake Miley), Maurice Dean Wint (Andy 'Crash' Davis)
Scénář:
Bill Hanley, Quinton Peeples
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Drama dcery a otce, jejichž osudem se staly silné vozy a závodní dráha.

Kylie Shines učí na nižším stupni základní školy a ve volném čase se věnuje závodům nižší kategorie NASCAR. V závodech své konkurenty jednoznačně převyšuje. Poté, co její otec dostane padáka v "1. lize", je na jeho post jmenovaná ona. Do sezóny zbývají dva měsíce a Kylie se musí přizpůsobit zátěži závodů, které jsou o dvě kategorie výš, než které doposud jezdila. K tomu jí do života vstoupí Al Shines, také automobilový závodník.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko