Sledovat film Oko online

Přehrajte si film Oko online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1080 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, thriller Oko na !
  Trailer k filmu Oko   Sledovat Oko online
Žánr:
drama, horor, thriller
Režie:
David Moreau, Xavier Palud
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Sydney Wellsová), Alessandro Nivola (doktor Paul Faulkner), Parker Poseyová (Helen Wellsová), Rade Serbedzija (Simon McCullough), Fernanda Romerová (Ana Christina Martinezová), Rachel Ticotinová (Rosa Martinezová)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2008
Popis:
Houslová virtuozka Sydney Wellsová je slepá od svých pěti let, kdy měla nehodu. V dospělosti však podstoupí transplantaci očních rohovek, díky které začne opět vidět. Pocit štěstí však u Sydney netrvá dlouho: kromě běžných věcí totiž spatřuje i podivné přízraky a lidi, kteří kolem ní ve skutečnosti nejsou. Podle psychologa dr. Paula Faulknera si její mozek potřebuje na nové vjemy zvyknout a dočasně interpretuje věci po svém, avšak Sydney si postupně uvědomí, že s darovanými orgány získala i schopnost jejich předchozí majitelky: vidět duše zemřelých lidí a dokonce i jejich nadpřirozené společníky, kteří je odvádějí do záhrobí.
Hodnocení:
54 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski