Sledovat film Ohňostroj marnosti online

Přehrajte si film Ohňostroj marnosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, drama Ohňostroj marnosti na !
  Trailer k filmu Ohňostroj marnosti   Sledovat Ohňostroj marnosti online
Žánr:
komedie, drama
Režie:
Brian De Palma
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Sherman McCoy), Bruce Willis (Peter Fallow), Melanie Griffithová (Maria Ruskinová), Kim Cattrallová (Judy McCoyová), Saul Rubinek (Jed Kramer), Morgan Freeman (Soudce Leonard White)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Sherman McCoy, úspěšný muž z Wall Streetu, má přepychový dům, rodinu a milenku Marii. Jednoho dne ji veze z letiště a na dálničním nájezdu omylem zahne do Bronxu. Tváří v tvář světu bídy a zločinu propadnou oba hysterii. Zatímco Sherman odstraňuje z cesty překážku, přiblíží se k autu dvojice černochů. Marie zpanikaří a jednoho z nich vozem porazí. Na policii však nehodu nenahlásí. Všichni, kdo s nehodou přišli do kontaktu, se ji snaží "nafouknout" a vytěžit z ní co nejvíc pro sebe. Nikomu nejde o spravedlnost, ale o manipulaci s fakty ve vlastní prospěch. Sherman je obviněn a málem odsouzen. Díky Petrovi, kterého přece jen začne zajímat pravda, však skutečnost vyjde najevo. Život všech je ovšem zásadně poznamenán...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.