Sledovat film Ohnivá sedla online

Přehrajte si film Ohnivá sedla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, western Ohnivá sedla na !
  Trailer k filmu Ohnivá sedla   Sledovat Ohnivá sedla online
Žánr:
komedie, western
Režie:
Mel Brooks
Hrají a postavy:
Cleavon Little (Bart), Gene Wilder (Jim), Slim Pickens (Taggart), Harvey Korman (Hedley Lamarr), Madeline Kahnová (Lili Von Shtuppová), Mel Brooks (William J. Le Petomane)
Země:
USA
Rok výroby:
1974
Popis:
Černošský šerif bojuje s mexickými povstalci, nacistickými vojáky i arabskými válečníky ve slavné westernové parodii režiséra Mela Brookse.

Děj se odehrává v roce 1874 (tedy 100 let před natočením filmu) v městečku Rock Ridge, kde se všichni jmenují Johnson a jehož se chtějí zmocnit bandité, aby mohli levně skoupit všechny pozemky, než sem dorazí železnice. Jejich plány ovšem zhatí neohrožený černošský šerif Barta opilecký pistolník Jim, dříve nazývaný The Waco Kid. Jak je jeho zvykem, vrší Mel Brooks jeden gag za druhým a vyžívá se ve zcela absurdních scénách (šerif bere sám sebe jako rukojmí, Indiáni mluví jidiš).
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski