Film Odvážná slečna

Sledovat film
Odvážná slečna
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

"Tenhle příběh se nikdy nestal. Ale je to škoda. Proto jsme si ho alespoň vymysleli." autoři. Film Odvážná slečna ukazuje v lehkém tónu na problémy, které zdaleka nejsou veselé - odpovědnost za výchovu dětí a špatnou rodičovskou péči. Titulní postavou příběhu je žena středního věku, všetečná sekretářka civilního soudu Zdena Miková, která unese pět strádajících dětí z rozvrácených rodin, o něž se pak stará s veškerou mateřskou péčí. Nový předseda senátu, starý mládenec dr. Kroupa se do své neprovdané sekretářky velmi brzy zamiluje a Zdeniny děti nejprve považuje za plody jejího dřívějšího nevázaného života. Časem ale odhalí Zdeny "zločinnou" činnost...

Žánr: Komedie
Režie: František Filip
Hrají a postavy: Jiřina Bohdalová (Zdenka Miková), Josef Kemr (JUDr. Frantisek Kroupa), Stella Zázvorková (Anezka Kroupová), Václav Voska (JUDr. Smolík), Zdeněk Kryzánek (Mika), Lubomír Lipský (Josef Provazník)
Scénář: Vratislav Blažek, Otto Zelenka
Země: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko