Sledovat film Odsúdený online

Přehrajte si film Odsúdený online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, thriller Odsúdený na !
  Trailer k filmu Odsúdený   Sledovat Odsúdený online
Žánr:
životopisný, drama, thriller
Režie:
Tony Goldwyn
Hrají a postavy:
Hilary Swanková (Betty Anne Watersová), Sam Rockwell (Kenny Waters), Thomas D. Mahard (profesor práv), Owen Campbell (Ben Miller), Conor Donovan (Richard Miller), Laurie Brown (profesor práv)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Neuvěřitelný příběh Betty Anne Watersové podle skutečné události.

Výjimečný snímek, který byl natočený podle skutečné události, přináší nezapomenutelný výkon dvojnásobné držitelky ceny Akademie Hilary Swank a Sama Rockwella. Betty Anne Watersová je mladá žena, které se zhroutí svět poté, co je její milovaný bratr Kenny usvědčen z vraždy a odsouzen k doživotnímu vězení. Ona je však zarytě přesvědčena o jeho nevinně. S pomocí nejmodernějších vyšetřovacích technologií tak započne dlouhou cestu za prokázáním bratrovy nevinny. Hlavním pilířem tohoto životního dramatu je neochvějné pouto mezi bratrem a sestrou, které bude pro nejednoho diváka zdrojem inspirace.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski