Sledovat film
Odpor
online

Film Odpor
  Trailer k filmu Odpor Trailer
Přehrajte si film Odpor HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 505 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Každý den na svobodě znamená malý zázrak. Válečné drama o židovské partyzánské jednotce bratří Bielských.
Tři bratři Bielicki se zapsali do dějin II. světové války jako úžasní hrdinové. Rváči a rebelové utekli do běloruských lesů, když jejich rodina, spolu s dalšími 4000 Židy, byla v roce 1941 zavražděna. V lesích postupně vytvořili partyzánskou skupinu složenou téměř výhradně ze Židů a městečko s nemocnicí, mlýnem, pekárnou, lázněmi, divadlem a synagogou - „Jeruzalém v lesích“. Skupina bojovala s Němci a také se odvážila vracet se do ghett, založených Němci, a osvobozovat nejvíce ohrožené židovské vězně. Když v roce 1944 vyšli tito hrdinové z lesů, bylo jich více než 1200.

Režie: Edward Zwick
Hrají a postavy: Daniel Craig (Tuvia Bielski), Liev Schreiber (Zus Bielski), Jamie Bell (Asael Bielski), Alexa Davalosová (Lilka), Allan Corduner (Shamon), Mark Feuerstein (Malbin)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 23.1.2023 23:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська