Sledovat film Odd Thomas online

Přehrajte si film Odd Thomas online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, komedie, mysteriózní, thriller Odd Thomas na !
  Trailer k filmu Odd Thomas   Sledovat Odd Thomas online
Žánr:
horor, komedie, mysteriózní, thriller
Režie:
Stephen Sommers
Hrají a postavy:
Anton Yelchin (Odd Thomas), Addison Timlinová (Stormy Llewellynová), Leonor Varelaová (Oddova matka), Matthew Page (Harlo Landerson), Casey Messer (máma v bazénu), Barney Lanning (Stevie)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Možná vidím mrtvé. Potom nemůžu zůstat nečinně stát.

Mladý kuchař Odd Thomas dokáže vidět mrtvé. Možná je to dar, možná je to prokletí. Odd si nikdy nebyl jistý. Každé němé duši, která ho vyhledá, se ale snaží pomoci. Některá touží po spravedlnosti a prostřednictvím Odda pomůže vyřešit zločin, další jinému zločinu zabrání. Když se v Oddově restauraci objeví tajemný muž, mladík začne cítit blížící se katastrofu. Jediný, o to zlověstnější důkaz, který má, je lístek vytržený z kalendáře s datem 15. srpna. Dnes je 14. srpna.
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski