Sledovat film Ocean's Twelve I (2) online

Přehrajte si film Ocean's Twelve I (2) online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi, thriller Ocean's Twelve I (2) na PRO7!
  Trailer k filmu Ocean's Twelve I (2)   Sledovat Ocean's Twelve I (2) online
Žánr:
akční, komedie, krimi, thriller
Režie:
Steven Soderbergh
Hrají a postavy:
Brad Pitt (Rusty Ryan), Catherine Zeta-Jonesová (Isabel Lahiriová), George Clooney (Danny Ocean), Ed Kross (Úředník v bance), Julia Robertsová, Don Tiffany (Malíř)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2004
Popis:
SDanny Ocean a jeho parťáci jsou znovu v akci. Gangster Benedict, jemuž před třemi lety vybrali kasino, chce své peníze zpět i s úroky. Sto šedesát milionů dolarů se však neválí jen tak na ulici, a proto Danny s kamarády vyrazí do Evropy...

Uplynuly tři roky od doby, co Dannyho parťáci vyloupili najednou hned tři kasina v Las Vegas. A Danny Ocean má nový plán. Nejdřív dá dohromady své bývalé parťáky, kteří se skrývají na nejrůznějších místech světa a pak se s nimi hodlá pustit do ještě velkorysejší akce, než byla ta první. Měla by se odehrávat hned na třech místech najednou, chystají se na krádeže v galeriích v Amsterdamu, Římě a Paříži. A aby to neměli tak jednoduché, jde po nich Interpol, musejí se vypořádat s konurenční bandou a v patách jim také je zabiják, kterého vyslal Terry Benedict, oloupený majitel kasina z prvního dílu ...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.