Film Obyčejní lidé

Sledovat film
Obyčejní lidé
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Komorní příběh tří lidí, kteří se přestali slyšet.
Komorní příběh jedné zdánlivě "docela obyčejné" středostavovské finančně zajištěné rodiny vypráví o komunikaci a schopnosti slyšet své nejbližší. Dospívající Conrad žije pod dohledem korektního a spravedlivého otce, daňového poradce Calvina Jarretta, a své vždy pečlivě upravené a spořádané matky Beth. Proč tedy dojde k jeho nervovému selhání a téměř zhroucení? Kde vlastně začalo trauma, které s chlapcem postupně na svých sezeních rozkrývá otcem doporučený psychiatr? Conradův těžký pocit viny pramení z rodinné tragedie, skládající se před divákem střípek po střípku z jeho výpovědi. Tragédie však může odkrýt i nové a dosud nepoznané emoce. Právě tak se může proměnit jedna docela obyčejná rodina.

Žánr: Drama
Režie: Robert Redford
Hrají a postavy: Donald Sutherland (Calvin Jarrett), Mary Tyler Mooreová (Beth Jarrettová), Judd Hirsch (Dr. Tyrone C. Berger), Timothy Hutton (Conrad Jarrett), M. Emmet Walsh (Trenér Salan), Elizabeth McGovernová (Jeannine Prattová)
Scénář: Judith Guest, Alvin Sargent, Nancy Dowd
Země: USA
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko