Sledovat film Obyčejní lidé online

Přehrajte si film Obyčejní lidé online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Obyčejní lidé
  Trailer k filmu Obyčejní lidé   Sledovat Obyčejní lidé online
Žánr:
Drama
Režie:
Robert Redford
Hrají a postavy:
Donald Sutherland (Calvin Jarrett), Mary Tyler Mooreová (Beth Jarrettová), Judd Hirsch (Dr. Tyrone C. Berger), Timothy Hutton (Conrad Jarrett), M. Emmet Walsh (Trenér Salan), Elizabeth McGovernová (Jeannine Prattová)
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Komorní příběh tří lidí, kteří se přestali slyšet.

Komorní příběh jedné zdánlivě "docela obyčejné" středostavovské finančně zajištěné rodiny vypráví o komunikaci a schopnosti slyšet své nejbližší. Dospívající Conrad žije pod dohledem korektního a spravedlivého otce, daňového poradce Calvina Jarretta, a své vždy pečlivě upravené a spořádané matky Beth. Proč tedy dojde k jeho nervovému selhání a téměř zhroucení? Kde vlastně začalo trauma, které s chlapcem postupně na svých sezeních rozkrývá otcem doporučený psychiatr? Conradův těžký pocit viny pramení z rodinné tragedie, skládající se před divákem střípek po střípku z jeho výpovědi. Tragédie však může odkrýt i nové a dosud nepoznané emoce. Právě tak se může proměnit jedna docela obyčejná rodina.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski