Sledovat film Obyčejní lidé online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Obyčejní lidé
  Trailer k filmu Obyčejní lidé   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Robert Redford
Hrají a postavy:
Donald Sutherland (Calvin Jarrett), Mary Tyler Mooreová (Beth Jarrettová), Judd Hirsch (Dr. Tyrone C. Berger), Timothy Hutton (Conrad Jarrett), M. Emmet Walsh (Trenér Salan), Elizabeth McGovernová (Jeannine Prattová)
Scénář:
Judith Guest, Alvin Sargent, Nancy Dowd
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Komorní příběh tří lidí, kteří se přestali slyšet.

Komorní příběh jedné zdánlivě "docela obyčejné" středostavovské finančně zajištěné rodiny vypráví o komunikaci a schopnosti slyšet své nejbližší. Dospívající Conrad žije pod dohledem korektního a spravedlivého otce, daňového poradce Calvina Jarretta, a své vždy pečlivě upravené a spořádané matky Beth. Proč tedy dojde k jeho nervovému selhání a téměř zhroucení? Kde vlastně začalo trauma, které s chlapcem postupně na svých sezeních rozkrývá otcem doporučený psychiatr? Conradův těžký pocit viny pramení z rodinné tragedie, skládající se před divákem střípek po střípku z jeho výpovědi. Tragédie však může odkrýt i nové a dosud nepoznané emoce. Právě tak se může proměnit jedna docela obyčejná rodina.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko