Sledovat film Obrona zamku online

Přehrajte si film Obrona zamku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný Obrona zamku na !
  Trailer k filmu Obrona zamku   Sledovat Obrona zamku online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Burt Lancaster (Maj. Abraham Falconer), Patrick O'Neal (Capt. Lionel Beckman), Jean-Pierre Aumont (Count of Maldorais), Peter Falk (Sgt. Rossi), Astrid Heerenová (Therese), Scott Wilson (Cpl. Clearboy)
Země:
USA
Rok výroby:
1969
Popis:
Ve válce se každý baví, jak může.

Skupina amerických vojáků na sklonku druhé světové války obsadí malý zámeček na hranici Francie s Belgií. Čekání na tvrdou srážku s německou armádou, která tudy možná brzy projde, je pro všechny nekonečně dlouhé. Velitel Abraham Falconer se zatím zamiluje do hraběnky, které zámek patří, jeho podřízený Beckman se snaží zachránit zdejší umělecká díla, poručík Amberjack se oddává milostným hrám v nevěstinci, seržant Rossi "zaskakuje" v dílně i v manželském loži místního pekaře a také ostatní vojáci se baví jak můžou...
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski