Sledovat film Objekt mé lásky online

Přehrajte si film Objekt mé lásky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1295 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Objekt mé lásky
  Trailer k filmu Objekt mé lásky   Sledovat Objekt mé lásky online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Nicholas Hytner
Hrají a postavy:
Paul Rudd (George Hanson), Kali Rochaová (Melissa Marxová), Jennifer Anistonová (Nina Borowski), Lena Cardwellová, Natalie B. Kikkenborgová, Lauren Prattová (Sally Millerová)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Americká romantická komedie s prvky dramatu o tom, co všechno se může stát, když to dají dohromady těhotná dívka a sympatický gay.

Když muži a ženy chtějí být jen přáteli, pak to někdy vede k delikátním vztahům: Nina Borowski je poradkyní v sociálních záležitostech, žije v New Yorku a má příjemného, ale velmi nudného přítele, právníka Vince. Život mladé ženy probíhá jednotvárně jako ve vyjetých kolejích. Vše se ale změní v den, kdy jí vstoupí do cesty učitel základní školy George Hanson. George má vše, čeho si Nina na mužích cení: je šarmantní, inteligentní a vtipný. Byli by dokonalý pár, kdyby George nebyl homosexuál...
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski