Film Obávaný bojovník

Sledovat film
Obávaný bojovník
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bojovník beze strachu, hrdina bez soupeře.
Huo Yuan Jia se už jako mladý chlapec snaží dosáhnout otcových kvalit v bojovém umění WuShu a dále dělat čest svému rodu. Jeho cílem je být nejlepší, což se mu po několika letech a spoustě soubojů podaří. Jeho pověst mistra bojových umění se šíří, ale roste i jeho pýcha. Poté, co v souboji zabije svého soupeře, krevní msta dopadne na celou jeho rodinu. Po této tragédii na sedm let zmizí, aby objevil pravý smysl boje.

Žánr: Akční, Drama
Režie: Ronny Yu
Hrají a postavy: Shido Nakamura (Anno Tanaka), Betty Sunová (Yueci), Yong Dong (Nong Jinsun), Hee Ching Pawová (Hua Yuan Jiaova matka), Jet Li (Huo Yuan Jia/Fok Yuen Gaap), Yun Qu (babička)
Scénář: Christine To, Chris Chow, Chi-long To
Země: Hong Kong, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko