Sledovat film O věcech nadpřirozených online

Přehrajte si film O věcech nadpřirozených online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film O věcech nadpřirozených
  Trailer k filmu O věcech nadpřirozených   Sledovat O věcech nadpřirozených online
Žánr:
Komedie, Mysteriózní
Režie:
Jiří Krejčík, Jaroslav Mach, Miloš Makovec
Hrají a postavy:
Ladislav Pešek (účetní Knotek), Vlastimil Brodský (Sembera - bankovní úředník), Felix Le Breux (prokurista), Bohuš Záhorský (MUDr. Vanásek), Eman Fiala (Šebesta - policejní důstojník), Rudolf Deyl (komisař)
Země:
Československo
Rok výroby:
1959
Popis:
Film je natočen podle Čapkovy předlohy Bajky a podpovídky a Povídek z jedné kapsy.

Tři povídky z pera Karla Čapka nás přesvědčí o tom, že ne každý dobrý skutek je oceněn a správně odměněn, a že ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá. "Glorie" - divákovi ukáže, že míti svatozář nemusí být žádný med a že si občas zahřešit není vůbec na škodu. "Tajemství písma" nám odhalí, co s lidmi dokáže udělat žárlivost a že uvěřit grafologovi, byť uznávanému, není vždy to nejrozumnější. "Právní případ" zdánlivě šťastný konec malé dopravní nehody a náhlé zmrtvýchvstání penzionovaného železničáře Bartoše dostane pana Krupa pěkně do úzkých.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski