Film Norský ninja

Sledovat film
Norský ninja
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Neskutečný příběh o skutečném norském politikovi Arne Treholtovi, který jako norský ninja chrání svoji zem během Studené války, za časů špionáže.
V roce 1984 byl vysoce postavený norský diplomat jménem Arne Treholt zadržen za předání státních tajemství KGB. Brzy se z toho stal nechvalně známý skandál norské historie, který zničil Treholtovu pověst velkého patriota. Na festivalu Fantastic Fest 2010 film získal ocenění v kategorii Nejlepší herec, Nejlepší režie.

Žánr: Akční, Komedie
Režie: Thomas Cappelen Malling
Hrají a postavy: Mads Ousdal (Kommandor Arne Treholt), Jon Oigarden (Otto Meyer), Trond-Viggo Torgersen (Kong Olav V), Linn Stokke (Ragnhild Umbraco), Amund Maarud (Humla), Martinus Grimstad Olsen (Svarte-Per)
Scénář: Thomas Cappelen Malling
Země: Norsko
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 51 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko