Sledovat film Nominace na Oscara online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nominace na Oscara
  Trailer k filmu Nominace na Oscara   Sledovat 1469 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Christopher Guest
Hrají a postavy:
Catherine O'Haraová (Marilyn Hacková), Stephen Rannazzisi (studiová stráž), Ed Begley Jr. (Sandy Lane), Eugene Levy (Morley Orfkin), Harry Shearer (Victor Allan Miller), Christopher Moynihan (Brian Chubb)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Debutující režisér natáčí nízkorozpočtové drama o židovské rodině. Nikdo ale vlastně nemá představu, jak by měl film vypadat. Režisér neustále navrhuje bizarní záběry, producentka o filmu neví vůbec nic a oba scénáristé jsou s režisérem v neustálém sporu. Na internetu se však začnou množit zprávy o tom, že někteří z herců by mohli být nominováni na Oscara.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski