Sledovat film Noční přepadení online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Noční přepadení
  Trailer k filmu Noční přepadení   Sledovat 1465 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Western
Režie:
James Neilson
Hrají a postavy:
James Stewart (Grant McLaine), Audie Murphy (Utica Kid), Dan Duryea (Whitey Harbin), Dianne Fosterová (Charlotte Drew), Elaine Stewartová (Verna Kimball), Brandon De Wilde (Joey Adams)
Země:
USA
Rok výroby:
1957
Popis:
Když se místní železnice stane terčem bandy desperátů vedené známým lotrem Whitey Harbinem, vedení drah najme jemného, leč životem otrlého Granta McLaina, aby ochránil vlak s výplatami před další loupeží. Problémem však je, že nejlepší pistolník gangu Utica Kid je Grantův mladší bratr. Rozpolcený mezi pokrevním poutem a morálním závazkem vůči železnici, Grant se připravuje na nejhorší, zatímco se vlak blíží a dostává pod palbu banditů. Film ústí v nezapomenutelnou přestřelku, v níž dva bratři stojí proti sobě, každý na jiné straně zákona, aby mezi sebou vyrovnali starý účet.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko