Sledovat film Noc v muzeu 2 online

Přehrajte si film Noc v muzeu 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný Noc v muzeu 2 na Prima!
  Trailer k filmu Noc v muzeu 2   Sledovat Noc v muzeu 2 online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Shawn Levy
Hrají a postavy:
Ben Stiller (Larry Daley), Amy Adamsová (Amelia Earhartová), Owen Wilson (Jedediah), Hank Azaria (Kah Mun Rah), Robin Williams (Teddy Roosevelt), Christopher Guest (strašný Ivan)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Světla zhasla, dobrodružství začíná.

Ve muzeu Smithsonian institutu ve Washingtonu nastala noc. Strážci odešli domů, světla zhasla, dětští návštěvníci jsou doma ve svých postelích... přesto je v "prázdném" muzeu podivný šramot. Bývalý noční hlídač Larry Daley je zatažen do těžko představitelného dobrodružství, ve kterém ožívá sama historie. V druhém pokračování akčně-dobrodružné komedie Noc v muzeu musí Larry čelit bitvě tak rozsáhlé, že se může odehrávat jen v rozlehlých chodbách největšího muzea na světě. Larry se musí pokusit zachránit své neživé přátele, kteří se náhle ocitli v ohrožení mezi dalšími muzejními skvosty, jež - od slavných obrazů na stěnách po vesmírné lodě v halách - náhle dostaly svůj rozum. Noc v muzeu 2 je historicky první film, který byl natáčený v komplexu muzea Smithsonian - největšího a nejnavštěvovanějšího muzea světa. Zábava začíná ve chvíli, kdy Larry opustí bídně placenou práci muzejního hlídače a stane se žádaným vynálezcem teleshopingových produktů. Zdá se, že konečně má vše, po čem toužil - přesto v jeho životě něco schází. Něco ho táhne zpět, tam kde to měl rád - do přírodovědného muzea, kde kdysi zažil neopakovatelnou magickou noc. Při návratu zjistí znepokojující odhalení. Jeho nejoblíbenější exponáty, ve skutečnosti jeho nejlepší kamarádi, jsou považovány za zastaralé. Zabaleny v bednách už čekají na odvoz do ohromných archívů muzea.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.