Sledovat film Noc patří nám online

Přehrajte si film Noc patří nám online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Noc patří nám
  Trailer k filmu Noc patří nám   Sledovat Noc patří nám online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
James Gray
Hrají a postavy:
Joaquin Phoenix (Bobby Green), Eva Mendesová (Amada Juarezová), Danny Hoch (Jumbo Falsetti), Alex Veadov (Vadim Nezhinski), Oleg Taktarov (Pavel Lubyarsky), Dominic Colon (Freddie)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Dva bratři na opačných stranách zákona.

Joaquin Phoenix se jako Bobby Green rozhodl obrátit zády ke své rodině a jejím tradicím a užívá si na sklonku osmdesátých let se svou přítelkyní Evou Mendes bezstarostného života majitele známého brooklynského nočního klubu, pro něhož je život jedním dlouhým večírkem. Když ale mocný drogový dealer, operující z jeho klubu, začne ohrožovat vyhlášené policisty Josepha a Burta Grusinského, kteří se ho snaží dopadnout - Bobbyho bratra a otce - je Bobby nucen řešit, zda je i nadále schopen jen netečně přihlížet.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski