Film Noc patří nám

Sledovat film
Noc patří nám
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dva bratři na opačných stranách zákona.
Joaquin Phoenix se jako Bobby Green rozhodl obrátit zády ke své rodině a jejím tradicím a užívá si na sklonku osmdesátých let se svou přítelkyní Evou Mendes bezstarostného života majitele známého brooklynského nočního klubu, pro něhož je život jedním dlouhým večírkem. Když ale mocný drogový dealer, operující z jeho klubu, začne ohrožovat vyhlášené policisty Josepha a Burta Grusinského, kteří se ho snaží dopadnout - Bobbyho bratra a otce - je Bobby nucen řešit, zda je i nadále schopen jen netečně přihlížet.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: James Gray
Hrají a postavy: Joaquin Phoenix (Bobby Green), Eva Mendesová (Amada Juarezová), Danny Hoch (Jumbo Falsetti), Alex Veadov (Vadim Nezhinski), Oleg Taktarov (Pavel Lubyarsky), Dominic Colon (Freddie)
Scénář: James Gray
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko