Sledovat film Noc generálů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Noc generálů
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller, Válečný
Režie:
Anatole Litvak
Hrají a postavy:
Peter O (General Tanz), Omar Sharif (Major Grau), Tom Courtenay (Lance Cpl. Kurt Hartmann), Donald Pleasence (Maj. Gen. Kahlenberg), Joanna Pettetová (Ulrike von Seydlitz-Gabler), Philippe Noiret (Insp. Morand)
Scénář:
Paul Dehn, Joseph Kessel
Země:
Velká Británie, Francie
Rok výroby:
1967
Popis:
Píše se rok 1942 a v okupované Varšavě dojde k brutální vraždě polské prostitutky, která byla německou agentkou. Svědek z domu, kde k vraždě došlo, viděl odcházet muže v německé uniformě generála. Major Grau z rozvědky chce stůj co stůj vraha vypátrat...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko