Sledovat film Noc bezMoci online

Přehrajte si film Noc bezMoci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Noc bezMoci na !
  Sledovat Noc bezMoci online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Ivo Trajkov
Hrají a postavy:
Nikola Ristanovská (Nikola), Verica Nedeská (Anna), Igor Angelov (Andov), Boris Damovski (Boris Pasternak), Nina Jankovic (sirotek Nina), Sabina Ajrulaová (Cveta)
Země:
Makedonie
Rok výroby:
2015
Popis:
Politický thriller, odehrávající se v průběhu jediné intenzivní noci ve Skopje počátkem 90. let minulého století. Makedonie slaví svátek čerstvě získané nezávislosti a politik Nikola se svou ženou Annou desáté výročí svého manželství. Po návratu z oficiálního večírku honorace kulminuje krize jejich vztahu, která je zároveň intimní i pevně provázaná s veřejnou politikou a skandálem na Nikolově ministerstvu. A jejich dům, ve kterém se hraje manželská bitva vleklé války, je odposloucháván.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski