Sledovat film Niepokonany 3: Odkupienie online

Přehrajte si film Niepokonany 3: Odkupienie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1107 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, sport Niepokonany 3: Odkupienie na !
  Trailer k filmu Niepokonany 3: Odkupienie   Sledovat Niepokonany 3: Odkupienie online
Žánr:
akční, drama, krimi, sport
Režie:
Isaac Florentine
Hrají a postavy:
Scott Adkins (Uri Boyka), Mykel Shannon Jenkins (Turbo), Mark Ivanir (Gaga), Hristo Shopov (Warden Kuss), Marko Zaror (Raul 'Dolor' Quinones), Michael Baral (manažer kasina)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Ruský vězeň Boyka, nyní těžce omezen zraněním kolene, které utrpěl na konci Undisputed 2. Už není tím obávaným vězeňským zápasníkem, jakým býval, je nyní odmítán až tak, že je teď dobrý jen na čištění záchodů. Ale když začne nový vězeňský bojový turnaj - mezinárodní událost, kde se sejdou nejlepší vězeňští zápasníci z celého světa, které motivuje vyhlídka na svobodu pro vítěze - musí Boyka znovu získat svou důstojnost a bojovat o svou pozici v turnaji.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski