Sledovat film Nic mě nezastaví online

Přehrajte si film Nic mě nezastaví online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Nic mě nezastaví online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Howard J. Ford
Hrají:
Angela Dixonová (Lisa Brennan), Nigel Whitmey (Clark Anderson), Lisa Eichhornová (Maria Brennan), Velibor Topic (Vladislav), Heather Peace (Jeanette Burrows), Rami Nasr (Hassan)
Země:
USA, Maroko, Španělsko, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Lisa Brennan, agentka FBI a svobodná matka malé dcerky Sophie, si jede po těžkém období v pracovním i osobním životě odpočinout na dovolenou do Maroka. Ta se však změní na nejhorší peklo poté, co její dcerku unesou lidé z mezinárodní organizace obchodu s dětmi. Zoufalá matka se při hledání dcerky nezastaví před ničím. Nezastaví ji ani drsné zranění, které během pátrání utrpí. V pusté krajině však může důvěřovat jen sama sobě. Díky jejímu propojení na USA se postupně ukazuje, že v sázce je mnohem víc, než se na první pohled zdálo.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Prima

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.