Sledovat film Nič ma nezastaví online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nič ma nezastaví
  Trailer k filmu Nič ma nezastaví   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Howard J. Ford
Hrají a postavy:
Angela Dixonová (Lisa Brennan), Nigel Whitmey (Clark Anderson), Lisa Eichhornová (Maria Brennan), Velibor Topic (Vladislav), Heather Peace (Jeanette Burrows), Rami Nasr (Hassan)
Scénář:
Howard J. Ford
Země:
USA, Maroko, Španělsko, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Lisa Brennan, agentka FBI a svobodná matka malé dcerky Sophie, si jede po těžkém období v pracovním i osobním životě odpočinout na dovolenou do Maroka. Ta se však změní na nejhorší peklo poté, co její dcerku unesou lidé z mezinárodní organizace obchodu s dětmi. Zoufalá matka se při hledání dcerky nezastaví před ničím. Nezastaví ji ani drsné zranění, které během pátrání utrpí. V pusté krajině však může důvěřovat jen sama sobě. Díky jejímu propojení na USA se postupně ukazuje, že v sázce je mnohem víc, než se na první pohled zdálo.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko