Film Nezlomná pouta

Sledovat film
Nezlomná pouta
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Rodina musí držet při sobě.
Ovdovělá Mary se snaží udržet rodinnou farmu a zabezpečit své tři děti. S blížícím se Dikuvzdáním však přichází i upomínky kvůli dluhům, které nemá jak splatit. Její dcera Tilly si ale ví rady - požádá o pomoc svou babičku, která se před lety nepohodla s Mary kvůli výběru ženicha. Příjezd zámožné ženy s sebou přináší hořké vzpomínky, napjaté vztahy, ale také naději na urovnání starých sporů.

Žánr: Drama
Režie: Graeme Campbell
Hrají a postavy: Jacqueline Bissetová (Isabella), Helene Joy (Mary Bassettová), Tatiana Maslanyová (Mathilda Bassettová), Kristopher Turner (Gad Hopkins), Ted Atherton (pan Hopkins), Paula Boudreauová (paní Hopkinsová)
Scénář: Shelley Evans, Louisa May Alcott
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko