Sledovat film Nezbedný bakalář online

Přehrajte si film Nezbedný bakalář online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online historickďż˝, komedie, historický Nezbedný bakalář na CS Film!
  Trailer k filmu Nezbedný bakalář   Sledovat Nezbedný bakalář online
Žánr:
historickďż˝, komedie, historický
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Zdeněk Štěpánek (Jan, bakalář), Vlasta Matulová (Anna, hostinská U Střípku), Otomar Korbelář (Mikuláš, řezník), František Smolík (Smardoch, konšel), Jaroslav Marvan (Písecký, primas mesta Rakovníka), František Kreuzmann (Žlutický, inspektor a mestský písar)
Země:
Československo
Rok výroby:
1946
Popis:
Pražský bakalář přichází pozvednout úroveň vzdělanosti do nově jmenovaného královského města. Jeho konšelé však mají o vzdělávání jiné představy.

Nadutí a hloupí rakovničtí měšťané povolají na zchátralou rakovnickou školu pražského bakaláře s jeho mediky, aby zvýšili lesk novopečeného královského města. Mladého bakaláře Jana však čeká mnoho nepříjemností pramenících z nepochopení rakovnických měšťanů...
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski