Sledovat film Než se rozední online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Než se rozední
  Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Ingmar Bergman
Hrají a postavy:
Eva Dahlbecková (Stina Anderssonová), Ingrid Thulinová (Cecilia Elliusová), Bibi Anderssonová (Hjördis Pettersonová), Barbro Hiort af Ornäsová (zdravotní sestra Brita), Erland Josephson (Anders Ellius), Max von Sydow (Harry Andersson)
Scénář:
Ingmar Bergman, Ulla Isaksson
Země:
Švédsko
Rok výroby:
1958
Popis:
Tři ženy v různém stádiu těhotenství spolu sdílí nemocniční pokoj. První z nich díky různým komplikacím pomalu ztrácí ještě nenarozené dítě, jež ani ona, ani její manžel nechtěli. Druhá má za sebou už jeden potrat, ale po ani po budoucím novorozeněti netouží. Další potrat je ale cestou, po které by nerada vykročila. Poslední ženou je až neskutečně natěšená prvorodička s příkladným manželem. Bergman v paralelních příbězích zkoumá břemeno a zároveň i mystérium mateřství, jež vnímá jako dostatečně děsivou věc. Přestože má žena oporu muže, nakonec se musí s dítětem vyrovnat sama. Snímek získal v roce 1958 na festivalu v Cannes cenu za nejlepší ženské herecké obsazení a cenu za režii.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko