Sledovat film Nevinná online

Přehrajte si film Nevinná online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, romantický, thriller Nevinná na !
  Trailer k filmu Nevinná   Sledovat Nevinná online
Žánr:
drama, krimi, romantický, thriller
Režie:
Fred Cavayé
Hrají a postavy:
Vincent Lindon (Julien), Diane Krugerová (Lisa), Lancelot Roch (Oscar), Olivier Marchal (Henri Pasquet), Hammou Graia (velitel Susini), Liliane Rovereová (matka Juliena)
Země:
Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
Lisa je novinářka a její manžel profesor literatury. S šestiletým synem Oscarem vedou poklidný rodinný život. Jednoho dne do jejich bytu vtrhne policie a Lisu zatkne. Je obžalovaná z vraždy své nadřízené a odsouzena. Ačkoli neustále opakuje svoji nevinu, všechny důkazy jsou proti ní - otisky prstů na vražedné zbrani, stopy krve na kabátě a ostrá hádky s obětí před jejím usmrcením. Julien se však nevzdává, protože je o nevině své ženy přesvědčen, rozhodne se podniknout riskantní akci k jejímu osvobození.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.