Sledovat film Neviditelná smrt online

Přehrajte si film Neviditelná smrt online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama Neviditelná smrt na !
  Trailer k filmu Neviditelná smrt   Sledovat Neviditelná smrt online
Žánr:
akční, drama
Režie:
Jim Wynorski
Hrají a postavy:
Ice-T (Owen Turner), Costas Mandylor (Ryan Mitchell), Erika Eleniaková (Erin Mitchell), Sarah Dampfová (J.P. Mitchell), William Sadler (Adm. Frank Peterson), Ernie Hudson (President Westwood)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Na jedné straně stojí zkušený válečný žoldák, který vyhrožuje americkému prezidentovi. Proti němu nastupuje jediný muž, který zná jeho taktiku.

Po pádu "Železné opony" zůstaly na světě spousty zbraní, které náhle ztratily svůj význam. Satelitní systémy, mezikontinentální rakety či neviditelné bombardéry. náhle je nutno tyto zbraně chránit pečlivěji než dříve, protože mezinárodní teroristé o ně projevují mimořádný zájem. po únosu bombardéru F - 117A Stealth je náhle v ohrožení celý svět. Je nutno zjistit, kdo s letadlem odletěl. Na světě je jen málo pilotů, kteří s takovýmto strojem dovedou létat. Ti, kteří mají potřebný výcvik jsou na základnách, nebo zahynuli při bojových akcích.
Neviditelný bombardér se ale přesto objevuje na různých místech světa. Kdo jej pilotuje? A pro koho? Ve filmu byly poprvé použity detailní záběry letounu F - 117A Stealth Fighter, který ještě nedávno patřil do arzenálu tzv. "tajných zbraní".
Hodnocení:
39 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski