Film Nevěsta přes internet

Sledovat film
Nevěsta přes internet
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nicol Kidman jako velmi nebezpečná známost.
Spolehlivý bankovní úředníček si na internetu vybere krásnou ženu - Rusku Nadiu. Představa se stává skutečností, kdy Nadia skutečně přiletí a začnou spolu žít. Vše se zdá ideální až do chvíle, než dorazí její "bratranci" a z nechtěné návštěvy se vyklubou nebezpeční gangsteři východního typu... Sen o spokojeném životě s úžasnou ženou se mění v dokonalou noční můru a ... nezbývá než bojovat o vlastní život. Kdo je Nadia a jaká je její úloha v celé hře na ostří nože je přitom stále nejisté...

Žánr: Drama, Komedie, Krimi, Romantický, Thriller
Režie: Jez Butterworth
Hrají a postavy: Nicole Kidmanová (Sophia, alias Nadia), Ben Chaplin (John), Vincent Cassel (Alexei), Mathieu Kassovitz (Yuri), Kate Lynn Evansová (Clare), Stephen Mangan (manažer banky)
Scénář: Tom Butterworth, Jez Butterworth
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 60 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko