Sledovat film Nevěsta k zulíbání online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Nevěsta k zulíbání
  Trailer k filmu Nevěsta k zulíbání   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Julius Matula
Hrají a postavy:
Dana Syslová (Květa Šmídová), Milan Kňažko (Karol Molnár), Jana Gýrová (Vlasta), Štefan Mišovič (Molnár), Katarína Vrzalová (Molnárová), Jiří Adamíra (Doc. Horák)
Scénář:
Katarína Slobodová
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
O jedné neopakovatelné lásce.

Protagonisty filmu Nevěsta k zulíbání jsou pražští geometři Květa a Karol, lidé, kteří již mají po třicítce. Pracují spolu několik let a - jakoby instinktivně - se přehlížejí. Protiklady se ale mohou přitahovat. Stačí, aby se naskytla příležitost. Energická, emancipovaná a na pohled soběstačná Květa vyhoví prosbě sebevědomého a trochu lehkomyslného Karola a zaveze jej svým vozem na svatbu jeho sestry. Tam, ve slovenské dědině, ji považují za Karolovu snoubenku a Květa, aby se vše obešlo bez trapasů, přistupuje na Karolův návrh hrát po tři dny roli jeho vyvolené. Ze hry však vzniká opravdový vztah...
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko