Sledovat film Neuvěřitelná cesta online

Přehrajte si film Neuvěřitelná cesta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie, rodinný Neuvěřitelná cesta na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Neuvěřitelná cesta   Sledovat Neuvěřitelná cesta online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie, rodinný
Režie:
Duwayne Dunham
Hrají a postavy:
Don Alder (Mollin otec), Ed Bernard (seržant na stanici), Kevin Chevalia (Jamie Seaver), Anne Christiansonová (Research Assistant), Ted D'Arms (veterinář), Woody Eney (Forest Ranger 'Mark')
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Po čtyřech napříč Amerikou. Napínavý film pro celou rodinu.

Táta, máma, tři děti, dva psi a kočka. Takové je složení jedné prima rodiny. Někdy si navzájem popletou talíře, jindy postele. Spojuje je společný dům a ještě jedna věc - všichni mluví! Jednou však musí dvounožci odjet na pár týdnů do vzdáleného města - a zvířata musí k hodné, ale cizí tetě na venkov. Všem je to líto, ale nedá se nic dělat ... Nebo dá ? Dá! A tak se dva psovití a jedna - trochu zhýčkaná - šelmička kočkovitá vydají na dobrodružství. Někdy je dobře, jindy je hlad, někde číhá medvěd, jinde nevrlý dikobraz. Pouť je to strastiplná, ale díky vzájemnému přátelství a humoru - především psímu - všichni tři vandráci nakonec skončí v náručích svých nejmilejších. Nový snímek z produkce Walta Disneye naplňuje beze zbytku představy svého zakladatele o filmové zábavě - na své si přijdou rodiče i jejich ratolesti.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski