Sledovat film Nesmrtelná Mary online

Přehrajte si film Nesmrtelná Mary online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1088 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online romantický, thriller Nesmrtelná Mary na !
  Trailer k filmu Nesmrtelná Mary   Sledovat Nesmrtelná Mary online
Žánr:
romantický, thriller
Režie:
Sean Michael Beyer
Hrají a postavy:
Kevin Schmidt (Jeff Pryce), Pamela Nobleová (Mary), Sally Kirklandová (Lois), Kristin Herreraová (Karen), Richard Riehle (detektiv Mahoney), Sean Marquette (Curtis)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Na cestě po Archer Avenue nikdy nevíte, na koho narazíte,

Na temné strašidelné cestě mladý Jeff Pryce málem narazí do krásné, ale záhadné mladé dívky, která se sama prochází kolem hřbitova Zmrtvýchvstání. Jeff jí nabídne svezení a ve chvíli, kdy ji má vysadit, je vzájemná přitažlivost očividná. Ale Jeffův život se brzy začne vymykat kontrole poté, co požádá Mary, aby s ním šla na ples - když jsou jeden po druhém jeho přátelé brutálně vražděni. Jeff, která strávil nějaký čas v polepšovně, je hlavním podezřelým. Kdo je Mary? Proč všichni okolo něj umírají? A dostanou Jeffa jeho zoufalé činy, které dělá, aby očistil své jméno, tváří v tvář skutečnému vrahovi?
Hodnocení:
42 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski