Film Nesmrtelná Mary

Sledovat film
Nesmrtelná Mary
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Na cestě po Archer Avenue nikdy nevíte, na koho narazíte,
Na temné strašidelné cestě mladý Jeff Pryce málem narazí do krásné, ale záhadné mladé dívky, která se sama prochází kolem hřbitova Zmrtvýchvstání. Jeff jí nabídne svezení a ve chvíli, kdy ji má vysadit, je vzájemná přitažlivost očividná. Ale Jeffův život se brzy začne vymykat kontrole poté, co požádá Mary, aby s ním šla na ples - když jsou jeden po druhém jeho přátelé brutálně vražděni. Jeff, která strávil nějaký čas v polepšovně, je hlavním podezřelým. Kdo je Mary? Proč všichni okolo něj umírají? A dostanou Jeffa jeho zoufalé činy, které dělá, aby očistil své jméno, tváří v tvář skutečnému vrahovi?

Žánr: Romantický, Thriller
Režie: Sean Michael Beyer
Hrají a postavy: Kevin Schmidt (Jeff Pryce), Pamela Nobleová (Mary), Sally Kirklandová (Lois), Kristin Herreraová (Karen), Richard Riehle (detektiv Mahoney), Sean Marquette (Curtis)
Scénář: Sean Michael Beyer, Ryan Lamaster
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 46 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko