Sledovat film Neporazitelný 2 online

Přehrajte si film Neporazitelný 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1405 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Neporazitelný 2
  Trailer k filmu Neporazitelný 2   Sledovat Neporazitelný 2 online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi
Režie:
Isaac Florentine
Hrají a postavy:
Michael Jai White (George Chambers), Scott Adkins (Yuri Boyka), Ben Cross (Steven Parker), Eli Danker (Crot), Mark Ivanir (Gaga), Ken Lerner (Phil)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Michael Jai White se dostal do nejtvrdšího vězení na Sibiři. Aby si zachránil život, musí v boji bez pravidel porazit místního mistra Scotta Adkinse...

Šampion v těžké váze George Chambers byl poslán do ruské věznice na základě smyšlených obvinění z užívání drog. To na něj narafičil jeden z vedoucích ruské věznice, aby se Chambers utkal s místním šampionem Yuriem Boykou. Chambers nejdřív zápasit nechtěl, protože si myslel, že ho z toho jeho manažer dostane. Když Chambers zjisti,l že se jeho manažer přidal na stranu vedoucích ruské věznice (kvůli penězům), tak mu nezbývalo nic jiného, než na zápas kývnout.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski