Film Neporazitelný 2

Sledovat film
Neporazitelný 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Michael Jai White se dostal do nejtvrdšího vězení na Sibiři. Aby si zachránil život, musí v boji bez pravidel porazit místního mistra Scotta Adkinse...
Šampion v těžké váze George Chambers byl poslán do ruské věznice na základě smyšlených obvinění z užívání drog. To na něj narafičil jeden z vedoucích ruské věznice, aby se Chambers utkal s místním šampionem Yuriem Boykou. Chambers nejdřív zápasit nechtěl, protože si myslel, že ho z toho jeho manažer dostane. Když Chambers zjisti,l že se jeho manažer přidal na stranu vedoucích ruské věznice (kvůli penězům), tak mu nezbývalo nic jiného, než na zápas kývnout.

Žánr: Akční, Drama, Krimi
Režie: Isaac Florentine
Hrají a postavy: Michael Jai White (George Chambers), Scott Adkins (Yuri Boyka), Ben Cross (Steven Parker), Eli Danker (Crot), Mark Ivanir (Gaga), Ken Lerner (Phil)
Scénář: Boaz Davidson, James Townsend, David N. White
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko