Sledovat film Neobyčejný život Timothyho Greena online

Přehrajte si film Neobyčejný život Timothyho Greena online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1548 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Neobyčejný život Timothyho Greena
  Trailer k filmu Neobyčejný život Timothyho Greena   Sledovat Neobyčejný život Timothyho Greena online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Peter Hedges
Hrají a postavy:
Jennifer Garnerová (Cindy Green), Joel Edgerton (Jim Green), CJ Adams (Timothy Green), Odeya Rush (Joni Jerome), Shohreh Aghdashloová (Evette Onat), Rosemarie DeWittová (Brenda Best)
Scénář:
Peter Hedges, Ahmet Zappa
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Cindy a Jim jsou manželé, kteří chtějí co nejrychleji založit rodinu, ale o vlastním dítěti si mohou nechat jenom zdát. Když se u jejich dveří během jedné bouřlivé noci objeví Timothy, zjistí, stejně jako celé městečko Stanleyville, že největší dary v životě přicházejí z těch nejneočekávanějších stran.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko