Sledovat film Neobyčejný život Timothyho Greena online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Neobyčejný život Timothyho Greena
  Trailer k filmu Neobyčejný život Timothyho Greena   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Peter Hedges
Hrají a postavy:
Jennifer Garnerová (Cindy Green), Joel Edgerton (Jim Green), CJ Adams (Timothy Green), Odeya Rush (Joni Jerome), Shohreh Aghdashloová (Evette Onat), Rosemarie DeWittová (Brenda Best)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Cindy a Jim jsou manželé, kteří chtějí co nejrychleji založit rodinu, ale o vlastním dítěti si mohou nechat jenom zdát. Když se u jejich dveří během jedné bouřlivé noci objeví Timothy, zjistí, stejně jako celé městečko Stanleyville, že největší dary v životě přicházejí z těch nejneočekávanějších stran.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski