Film Nemají pokoj svévolníci

Sledovat film
Nemají pokoj svévolníci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Prostituce, drogy, terorismus, korupce.
Santos Trinidad, zkorumpovaný policajt, pije dlouho do noci na baru. Když mu v prázdném nočním klubu odmítnou více nalít, Santos zabije majitele podniku, barmanku a další personál. Jakmile zjistí, že na místě byl svědek, který unikl, vydává se Santos najít a odstranit nepohodlného. Ve stejné chvíli začínají soudkyně Chacón a detektiv Leiva vyšetřování trojnásobné vraždy. Brzy odhalují, že to, co se zdálo jako jednoduchý drogový případ, skrývá nebezpečí islámského terorismu...

Žánr: Thriller
Režie: Enrique Urbizu
Hrají a postavy: José Coronado (Santos Trinidad), Rodolfo Sancho (Rodolfo), Helena Miquel (Chacón), Juan José Artero (Leiva), Pedro Mari Sánchez (Ontiveros), Younes Bachir (Rachid)
Scénář: Michel Gaztambide, Enrique Urbizu
Země: Španělsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko