Sledovat film Někdo se dívá online

Přehrajte si film Někdo se dívá online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 1 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online pro dospělé, thriller Někdo se dívá na !
  Trailer k filmu Někdo se dívá   Sledovat Někdo se dívá online
Žánr:
pro dospělé, thriller
Režie:
Phillip Noyce
Hrají a postavy:
Sharon Stoneová (Carly Norrisová), William Baldwin (Zeke Hawkins), Tom Berenger (Jack Lansford), Polly Walkerová (Vida Warrenová), Colleen Campová (Judy Marksová), Amanda Foremanová (Samantha Mooreová)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Sharon Stone nemá klid při milování! Někdo ji sleduje! Jde skutečně o psychopatického vraha?

Americký erotický thriller o tom, že vševidoucí nemusí být v případě obyvatel jednoho přepychového manhattanského mrakodrapu jen bůh, ale také někdo mnohem konkrétnější a možná nebezpečnější. Někdo v tom domě totiž sedí před řadou monitorů a dívá se. Pozoruje nájemníky kamerami instalovanými po celém domě. A někdo v tom domě vraždí. Nic z toho však netuší nová nájemnice, krásná a osamělá Carly Norrisová, a přestože je nápadně často upozorňována na to, jak moc se podobá své mrtvé předchůdkyni v apartmá, nevěnuje tomu mnoho pozornosti. Mnohem méně než pohlednému sousedovi Zeke Hawkinsovi, s nímž naváže milostný vztah. Dostává se tak přímo do středu nebezpečných událostí.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 1 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski