Sledovat film Nejnebezpečnější hra online

Přehrajte si film Nejnebezpečnější hra online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1353 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nejnebezpečnější hra
  Sledovat Nejnebezpečnější hra online
Žánr:
Dobrodružný, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Irving Pichel, Ernest B. Schoedsack
Hrají a postavy:
Joel McCrea (Bob), Fay Wrayová (Eve), Robert Armstrong (Martin Husár), Leslie Banks (Zaroff), Noble Johnson (Ivan), Steve Clemente (Tartar)
Země:
USA
Rok výroby:
1932
Popis:
Poté, co slavný lovec Robert "Bob" Rainsford přežil ztroskotání u odlehlého ostrova na útesech, které nebyly zakresleny v námořních mapách, byl ubytován v zámku ruského lovce hraběte Zaroffa. Bob se setkává s Evou Trowbridgeovou a jejím bratrem Martinem Townbridgem, kteří přežili dřívější ztroskotání a také se stali hosty hraběte Zaroffa. Bob a Eve brzy zjistí, že jsou součástí lovecké hry, kterou zinscenoval šílený hrabě Zaroff. Lovnou zvěří jsou oni sami, a proto musí před Zaroffem a jeho přisluhovači uprchnout, aby se dožili rána.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski