Sledovat film Neds online

Přehrajte si film Neds online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Neds na !
  Trailer k filmu Neds   Sledovat Neds online
Žánr:
drama
Režie:
Peter Mullan
Hrají a postavy:
Conor McCarron (John McGill), Peter Mullan, Greg Forrest (John McGill - aged 10), Joe Szula (Benny McGill), John Joe Hay (Fergie), Gary Lewis (pan Wilkinson)
Země:
Velká Británie, Francie, Itálie
Rok výroby:
2010
Popis:
Glasgow, rok 1972. John je plachý a málomluvný chlapec, který přichází do nové školy s vidinou zářivé budoucnosti na univerzitě. Špatná pověst bratra Bennyho, kterého ze školy vyhodili, a on se přidal k místnímu gangu, způsobí, že se na Johna pohlíží jako na dalšího ztroskotance. Inteligentní chlapec tvrdě narazí na pevnou zeď společenských předsudků a před vzděláním dává přednost "škole ulice". Po několika letech je i z něj NED (non-educated deliquent; výtržník bez vzdělání), prostřednictvím strachu a násilí si buduje pověst a stále víc padá do díry sociálního vyloučení. Ostře realistické drama temně a bezútěšně pohlíží na problematické mládí, od kterého se vzdělávací systém distancuje. Snímek získal Zlatou mušli za nejlepší film a Stříbrnou mušli za nejlepší mužský herecký výkon na MFF v San Sebastiánu.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.