Sledovat film Něco jako láska online

Přehrajte si film Něco jako láska online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1116 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Něco jako láska na !
  Trailer k filmu Něco jako láska   Sledovat Něco jako láska online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Nigel Cole
Hrají a postavy:
Amanda Peetová (Emily Friehlová), Ashton Kutcher (Oliver Martin), Taryn Manningová (Ellen Martinová), Aimee Garciaová (Nicole), Lee Garlingtonová (Letuška), Birdie M. Haleová (Stará žena)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Na správném místě v nesprávnou dobu.

Film vypráví příběh Olivera a Emily - dvou zcela odlišných lidí, kteří se před sedmi lety potkali na palubě letadla z Los Angeles do New Yorku a už tehdy si uvědomili, že se k sobě snad ani nemohou hodit méně.
Po následujících sedm let je ale osud svádí znovu a znovu dohromady - bohužel, pokaždé v nesprávnou chvíli. Zatímco se potýkají s problémy ve vztazích, střídají kariéry a trpí stále novými rozchody, postupně se z příležitostných kamarádů stávají nejlepšími přáteli, kteří se spolu mohou bavit o všem.
Oba zoufale hledají lásku a vztah, které by nebyly odsouzeny ke katastrofickému konci, až je jejich sedmileté přátelství dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná ... něco jako láska.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski