Sledovat film Nebezpečné myšlenky online

Přehrajte si film Nebezpečné myšlenky HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Nebezpečné myšlenky na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Nebezpečné myšlenky   Sledovat Nebezpečné myšlenky online
Žánr:
drama
Režie:
John N. Smith
Hrají a postavy:
Michelle Pfeifferová (Louanne Johnsonová), George Dzundza (Hal Griffith), Courtney B. Vance (Pan George Grandey), Robin Bartlettová (Paní Carla Nicholsová), Beatrice Windeová (Mary Bentonová), John Neville
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Michaelle Pfeifferová - profesorka nebo krotitelka? Jak přesvědčit školní grázly, že báseň je někdy lepší, než vystřelovací nůž?

Když Lou Anne Johnsonová přijme místo učitelky na Parkmontské střední škole, ani jí nenapadne, že vstupuje do otevřené války se svými studenty. Třída, o jejíž angličtinářské vzdělání má pečovat, je totiž zvláštní třída: vesměs barevní žáci jsou sice inteligentní, ale naprosto neovladatelní. To, co sympatický kolega Hal Griffith jenom naznačuje, se vzápětí děsivě konkretizuje: všichni předchůdci mladé učitelky zatím skončili buď na psychiatrii, nebo dali okamžitou výpověď. Pro zkušenou a vzdělanou mladou ženu, která opravdu chce učit, se však její vzpurní, arogantní a vulgární žáci stanou výzvou. Aby je zaujala, uchýlí se k metodám, které nejsou zrovna v souladu se školními pravidly. Najednou proti ní stojí nejen její svěřenci, ale i komisní ředitel školy... Lou Anne se však nevzdává, a tak po roce stojí tváří v tvář docela jiným lidem, než první den. Vzdělání už pro ně není jen prázdným pojmem a přečíst si báseň je pro ně lákavější, než prolistovat comics. Změnila se však i sama Lou Anne...
Drama, navazující na dobrou tradici "školních" filmů, bylo natočeno na základě skutečného příběhu.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski